Een jaaroverzicht met JLab Audio

Dit jaar was GROOT voor JLab, en we gaan (knipoog) nog groter in 2017! Dit jaar won prijzen, gaf prijzen, lanceerde nieuwe producten, verscheen in toptijdschriften en websites, breidde ons team uit en zijn enthousiast over wat er gaat gebeuren. 

Hier is een volledig overzicht van alle opwindende dingen die 2016 ons gaf ...

Bedrijfsbreed

We hebben onze eigen JLab Audio-app gelanceerd, waar gebruikers gemakkelijk hun favoriete producten kunnen kopen en hun hoofdtelefoon kunnen inbranden voor primair gebruik. Vind het in uw app store!

JLab Audio-app

Download de iOS-app
|Download de Android-app

We werkten samen met onze lokale Staatsuniversiteit van San Diego. Als je bij een basketbal- of voetbalspel voor heren bent, kijk dan of JLab je helpt om LUD te worden op het grote scherm! SDSU Football won ook hun Mountain West Conference EN The Las Vegas Bowl!

We zijn ook een partnerschap aangegaan met de Batcole Foundation, ter ere van de herinnering aan Cole die leed aan kinderkanker. 50% van de opbrengst van onze Batcole Foundation JBuddies opvouwbare koptelefoon ga naar de stichting.

JLab woonde dit jaar ook evenementen en marathons in het hele land bij, waaronder CES, Outdoor Retailer, Rock N Roll Marathons, LA Marathon, Supergirl Pro (en gehost Sound Sessions, een DJ-wedstrijd), CE Week in New York en meer!

 

 

Producten

JLab lanceerde ons meest bekroonde product ooit Epic2 Bluetooth draadloze sportoordopjes, die talloze onderscheidingen en erkenning ontving. Ontelbare keren erkend als geweldige fitness-oordopjes! 

Het is de bedoeling om met de Flex Bluetooth Active Hoofdtelefoon met ruisonderdrukking werden geïntroduceerd en trokken de aandacht met hun slanke ontwerp en gastvrije comfort. 

Het is de bedoeling om met de Crasher XL spatwaterdichte Bluetooth-luidspreker maakte ook een grote plons (bedoelde woordspeling) met zijn stevige metalen constructie en IPX6-classificatie, die elk gek buitenavontuur zou kunnen weerstaan. 

 

Last but not least, onze grote lancering van de Epic Air echte draadloze oordopjes kreeg iedereen aan het praten. JLab zal in 2017 het echte draadloze spel betreden met de beste Bluetooth-verbinding tot nu toe. 

 

 Prijzen en erkenning

JLab Audio (en CEO Win Cramer) won dit jaar een paar prijzen ...

We hebben ook een paar prijzen gegeven op ons bedrijfsfeest. Felicitaties aan Rachael Hall, Customer Service Logistics Supervisor, die de Team Member of the Year-prijs heeft gewonnen. Mike Nolan, onze verkoopdirecteur, heeft de prijs Nieuwkomer van het Jaar gewonnen. Om aan deze prijzen toe te voegen, #TeamJLab groeide ook dit jaar met nieuw talent: Lacy Ottensen, Staci Zaffuto, Pat Weathers, Mike Nolan, Juli Gary, Alex Steel en Justin Liu.

 

JLab houdt ervan wanneer tijdschriften en sites onze producten willen aanbieden of beoordelen (want waarom zouden we dat niet doen ?!), en dit jaar zat er vol mee. Van speciale segmenten op tv tot GQ die van ons houden Epic2 Bluetooth-oordopjes, naar The Wirecutter die ons zet JBuddies Studio-koptelefoon tot de test (en slagen), hier zijn onze favorieten van dit jaar!

 1. CBS's The Talk heeft JLab dit jaar meer dan eens getoond met publiekswinsten.
 2. Alessandra Ambrosio koos onze Epic2 als een geweldig stranditem in Maxim Magazine.
 3. De Wirecutter heeft de tweede generatie Epic2 draadloze oordopjes opnieuw geselecteerd als de Beste draadloze oefenhoofdtelefoons.
 4. GQ koos onze Epic2 als hun favoriete draadloze trainingsoordopjes EN heeft ons opgenomen in hun Vakantiegeschenkgids voor kieskeurige jongens
 5. Dames hardlopen aanbevolen onze Epic2 met JLab Ambassador Nadia Ruiz.
 6. The Verge genaamd the Epic2 "Beste draadloze hoofdtelefoon voor hardlopen"in een diepgaande video. 
 7. The Wirecutter testte onze JBuddies Studio opvouwbare hoofdtelefoons op veilige volumes voor kinderen en ze slaagden met vlag en wimpel en werden uitgekozen als de beste Big Kids-hoofdtelefoons met snoer. 
 8. Reviewed.com koos de Epic Bluetooth-oordopjes van JLab als de Keuze van de redactie voor de beste draadloze oordopjes. 
 9. Ons lokale nieuwsstation Fox 5 San Diego had JLab Audio en CEO Win in hun 'Gemaakt in San Diego"ochtendsegment.
 10. Rich DeMuro van KTLA segmenteerde de "Beste draadloze oordopjes voor uw smartphone'en inclusief onze Epic2. 
 11. Katie Linendoll sprak over de Batcole Foundation op het Weather Channel en sociale media met onze specifieke JBuddies opvouwbare hoofdtelefoons, waarvan 50% of de opbrengst naar de stichting gaat. 

 

Ambassadors

Eindelijk is onze Ambassador-lijst gegroeid en we kunnen niet gelukkiger zijn om zulke geweldige atleten, muzikanten en inspiraties als onderdeel van ons team te hebben om de JLab-liefde te verspreiden! We hadden ook VIER van onze atleten strijden in de 2016 Olympische Spelen in Rio (waarbij Brittney Reese een zilveren medaille mee naar huis neemt!). 

Dit is wie dit jaar aan boord is gesprongen, zorg ervoor dat ze allemaal een follow-up geven en wat liefde sturen:

 1. Dave Aude - Grammy Award Winning Producer en DJ
 2. Blizzy - The Freshest Drummer Alive
 3. Noah Wallace - Freestyle skiër
 4. Betsi vuursteen- Pro Beachvolleybal
 5. Kelley Larsen - Pro Beachvolleybal
 6. Jamel Haring - Boxer
 7. Justin Ferrerira - Triatleet
 8. DJ Dopamine - DJ repping Canada
 9. DJ Lauren - DJ repping San Diego
 10. Will Holt - USA veldhockey
 11. Michael Barminski - USA veldhockey
 12. Jason Rodie - Paralympische atleet
 13. Lauren Barnes - Pro voetbalspeler voor Seattle Reign
 14. Kayla Coscino - Surfer

 

JLab is enthousiast over wat 2017 zal brengen! Blijf winkelen en volg verder Instagram, Twitteren Facebook voor een nieuw jaar vol verrassingen ... hint: we rocken het niet langer, we gaan in plaats daarvan groot.

#FINDYOURGO